Čas na serveru 10:49:47

Otakar Štembera
Tůň

Id: 201711

Tůň

  •  / Tůň / Otakar Štembera
  •  / Tůň / Otakar Štembera
  •  / Tůň / Otakar Štembera

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2842x

Vyvolávací cena:
900

1 300