Čas na serveru 22:52:02

Otakar Štembera
U řeky

Id: 201704

U řeky

  •  / U řeky / Otakar Štembera
  •  / U řeky / Otakar Štembera
  •  / U řeky / Otakar Štembera

olej/lepenka, rozměr 47 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1097x

Vyvolávací cena: