Čas na serveru 23:18:42

Otakar Štembera
V naší zahradě

Id: 201702

V naší zahradě

  •  / V naší zahradě / Otakar Štembera

olej/lepenka, rozměr 40 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 461x

Vyvolávací cena:
1 700

2 300