Čas na serveru 13:26:40

Otakar Štembera
Zima

Id: 201706

Zima

  •  / Zima / Otakar Štembera
  •  / Zima / Otakar Štembera
  •  / Zima / Otakar Štembera

olej/lepenka, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1902x

Vyvolávací cena:

2 100