Čas na serveru 02:22:44

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 271001

Sluneční paprsek

  •  / Sluneční paprsek / Otakar Švec

bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto

zobrazeno: 12493x

Vyvolávací cena:
14 000

51 000

2020,11-1,09,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu