Čas na serveru 02:13:18

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 271001

Sluneční paprsek

  •  / Sluneční paprsek / Otakar Švec

bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto

zobrazeno: 32567x

Vyvolávací cena:
14 000

225 000

Příhozy: 99