Čas na serveru 20:14:11

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 345204

Sluneční paprsek

  •  / Sluneční paprsek / Otakar Švec

patinovaná sádra, výška plastiky 28 cm, celková výška 32 cm, délka 52 cm, značeno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, patina na povrchu krakelována, stav viz foto, dřevěný podstavec

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:
7 500

88 000