Čas na serveru 03:31:30

Otakar Synáček
Sedící akt

Id: 154701

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Otakar Synáček

olej/plátno, rozměr 113 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, rentoilováno, nový napínací rám, nerámováno

zobrazeno: 739x

Vyvolávací cena:

10.10.2018, 19:36:00

10.10.2018 19:15 4 000 Kč