Čas na serveru 02:12:47

Otakar Synáček
Torzo

Id: 160502

Torzo

  •  / Torzo / Otakar Synáček
  •  / Torzo / Otakar Synáček
  •  / Torzo / Otakar Synáček

malba/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, rám nepasující k obrazu, poškozený rám, drobné oděrky na obrazu

zobrazeno: 6214x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 69