Čas na serveru 18:25:29

Otakar Synáček
Velká jablka

Id: 123401

Velká jablka

  •  / Velká jablka / Otakar Synáček

olej/plátno, rozměr 73 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:
2 200

6 000