Čas na serveru 23:20:53

Otakar Teklý
Mezi stromy

Id: 41115

Mezi stromy

  •  / Mezi stromy / Otakar Teklý

olej/karton, rozměr 46 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2538x

Vyvolávací cena:
800

1 400