Čas na serveru 08:54:50

Otakar Zemina
U stolu

Id: 2293

U stolu

  •  / U stolu / Otakar Zemina
  •  / U stolu / Otakar Zemina
  •  / U stolu / Otakar Zemina

olej/karton, rozměr 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 929, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2519x

Vyvolávací cena:

2 300