Čas na serveru 07:21:47

Othon Coubine
Francouzská krajina

Id: 48901

Francouzská krajina

  •  / Francouzská krajina / Othon Coubine

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 413/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3757x

Vyvolávací cena:

6 300