Čas na serveru 15:35:59

Othon Coubine
Krajina u Boskovic

Id: 291504

Krajina u Boskovic

  •  / Krajina u Boskovic / Othon Coubine

pastel/lepenka, rozměr 28 x 40 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, historie obrazu popsána na zadní straně

zobrazeno: 3602x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 51