Čas na serveru 01:13:28

Othon Coubine
Kytice

Id: 271302

Kytice

  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine

olej/překližka, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně včetně nečitelného věnování, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2811x

Vyvolávací cena:
12 000

88 000

2020,11-1,09,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 48