Čas na serveru 12:34:35

Othon Coubine
Kytice

Id: 271302

Kytice

  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine

olej/překližka, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně včetně nečitelného věnování, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 13641x

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Příhozy: 68