Čas na serveru 14:10:50

Othon Coubine
Kytice

Id: 122913

Kytice

  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, signováno v kameni i rukou vpravo dole, vlevo dole 500/89, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1512x

Vyvolávací cena:

4 400