Čas na serveru 11:40:02

Othon Coubine
Kytice ve váze

Id: 250812

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Othon Coubine

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po

zobrazeno: 574x

Vyvolávací cena:
35 000

76 000

2020,06-1,23,20,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu