Čas na serveru 00:27:36

Othon Coubine
Kytice ve váze

Id: 250812

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Othon Coubine

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po

zobrazeno: 4487x

Vyvolávací cena:
35 000

321 000

Příhozy: 71