Čas na serveru 08:38:21

Othon Coubine
Mísa s třešněmi

Id: 500504

Mísa s třešněmi

  •  / Mísa s třešněmi / Othon Coubine

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně francouzské celní razítko, štítek z výstavy a poštovní štítek

zobrazeno: 34758x

Vyvolávací cena:
40 000

255 000

Příhozy: 77