Čas na serveru 13:31:55

Othon Coubine
Motiv z Simiane

Id: 250815

Motiv z Simiane

  •  / Motiv z Simiane / Othon Coubine

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1388x

Vyvolávací cena:
2 600

9 500