Čas na serveru 13:19:46

Othon Coubine
Portrét dívky

Id: 250818

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Othon Coubine

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1252x

Vyvolávací cena:
1 200

10 501