Čas na serveru 19:41:01

Othon Coubine
Provence

Id: 363901

Provence

  •  / Provence / Othon Coubine
  •  / Provence / Othon Coubine
  •  / Provence / Othon Coubine

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po

zobrazeno: 1789x

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

2022,07-1,18,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu