Čas na serveru 06:52:31

Othon Coubine
Provence

Id: 363901

Provence

  •  / Provence / Othon Coubine
  •  / Provence / Othon Coubine
  •  / Provence / Othon Coubine

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po

zobrazeno: 5032x

Vyvolávací cena:
15 000

210 000

Příhozy: 59