Čas na serveru 23:29:28

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

Rozkvetlá kytice

  •  / Rozkvetlá kytice / Othon Coubine

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 6662x

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Účastníci: 18

Příhozy: 111