Čas na serveru 13:42:57

Othon Coubine
Stojící dívka

Id: 186103

Stojící dívka

  •  / Stojící dívka / Othon Coubine

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 9,8 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/25, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2011x

Vyvolávací cena:
1 200