Čas na serveru 12:31:12

Othon Coubine
Z Boskovic

Id: 144002

Z Boskovic

  •  / Z Boskovic / Othon Coubine

tužka/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 3910x

Vyvolávací cena:

4 100