Čas na serveru 13:26:40

Othon Coubine
Z Francie

Id: 35007

Z Francie

  •  / Z Francie / Othon Coubine
  •  / Z Francie / Othon Coubine
  •  / Z Francie / Othon Coubine
  •  / Z Francie / Othon Coubine

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 13/30 a značka papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2103x

Vyvolávací cena:

6 490