Čas na serveru 04:33:14

Othon Coubine
Z Itálie

Id: 125401

Z Itálie

  •  / Z Itálie / Othon Coubine
  •  / Z Itálie / Othon Coubine
  •  / Z Itálie / Othon Coubine

olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

zobrazeno: 9712x

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Příhozy: 81