Čas na serveru 01:04:54

Otomar Suchý
Tanečnice

Id: 377409

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Otomar Suchý
  •  / Tanečnice / Otomar Suchý
  •  / Tanečnice / Otomar Suchý

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky cca 32 cm, celková výška včetně podstavce cca 34 cm, značeno na podstavci, mramorový podstavec poškozen, povrch plastiky značně opotřeben

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:

23 000