Čas na serveru 23:34:25

Otta Mizera
Kubistické zátiší

Id: 364501

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Otta Mizera

tempera/papír, rozměr viditelný 29 x 41 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 28092x

Vyvolávací cena:

51 000