Čas na serveru 15:46:26

Otto Chochola
Podzimní les

Id: 198302

Podzimní les

  •  / Podzimní les / Otto Chochola

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1542x

Vyvolávací cena:
600

600

9.10.2019, 22:14:00

2.10.2019 7:58 600 Kč