Čas na serveru 04:33:30

Otto Eduard Pippel
V lese

Id: 266702

V lese

  •  / V lese / Otto Eduard Pippel

olej/plátno, rozměr 28 x 44 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, lehce poškozená malba, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 3035x

Vyvolávací cena:

4 700