Čas na serveru 14:08:36

Otto Eduard Pippel
Ve varieté

Id: 248704

Ve varieté

  •  / Ve varieté / Otto Eduard Pippel

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 6056x

Vyvolávací cena:
1 800

84 000

Příhozy: 117