Čas na serveru 16:57:09

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 126401

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Otto Gutfreund

bronzová plastika, celková výška 34 cm, značeno na pravé straně, jedná se o jeden z prvních odlitků autorova díla pravděpodobně již z 50. let 20. století, který se na trhu téměř nevyskytuje,přiložen znalecký posudek Jiřího Majricha

zobrazeno: 6527x

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Příhozy: 73