Čas na serveru 02:57:25

Otto Gutfreund
Hlava

Id: 326501

Hlava

  •  / Hlava / Otto Gutfreund
  •  / Hlava / Otto Gutfreund

kresba tužkou/papír, rozměr listu 29,7 x 28,7 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky,po

zobrazeno: 3008x

Vyvolávací cena:
6 000

24 000