Čas na serveru 21:55:50

Otto Gutfreund
Viki

Id: 349701

Viki

  •  / Viki / Otto Gutfreund
  •  / Viki / Otto Gutfreund

patinovaná bronzová plastika, výška 32,5 cm, jedná se o jeden z prvních odlitků, který současný majitel získal z velmi významné pražské sbírky, neznačeno, provenience osobní sbírka malíře Kristiana Kodeta

zobrazeno: 5746x

Vyvolávací cena:

127 000

Příhozy: 118