Čas na serveru 15:35:14

Otto Laube
Kontrasty

Id: 127903

Kontrasty

  •  / Kontrasty / Otto Laube
  •  / Kontrasty / Otto Laube
  •  / Kontrasty / Otto Laube
  •  / Kontrasty / Otto Laube

smíšená technika/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 5929x

Vyvolávací cena:

9 500