Čas na serveru 02:12:33

Otto Matoušek
Hráz rybníka s můstkem

Id: 172512

Hráz rybníka s můstkem

  •  / Hráz rybníka s můstkem / Otto Matoušek

olejová tempera/plátno/karton, rozměr 50 x 85 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 961x

Vyvolávací cena:
1 200