Čas na serveru 04:24:42

Otto Matoušek
Mezi břízami

Id: 193631

Mezi břízami

  •  / Mezi břízami / Otto Matoušek

olej/lepenka, rozměr cca 52 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz je vložen do značně poškozeného rozměrově nevyhovujícího rámu

zobrazeno: 1552x

Vyvolávací cena:
800