Čas na serveru 20:32:52

Otto Matoušek
U vody

Id: 59104

U vody

  •  / U vody / Otto Matoušek
  •  / U vody / Otto Matoušek
  •  / U vody / Otto Matoušek

kombinovaná technika/karton, rozměr 86 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6410x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 79