Čas na serveru 02:43:45

Otto Molitor
Děvčata v krojích

Id: 582

Děvčata v krojích

  •  / Děvčata v krojích / Otto Molitor

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, obraz ve výborném stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3557x

Vyvolávací cena:
4 200