Čas na serveru 02:41:39

Otto Molitor
Krojovaná děvčata

Id: 6801

Krojovaná děvčata

  •  / Krojovaná děvčata / Otto Molitor

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 26 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2127x

Vyvolávací cena:
1 200