Čas na serveru 05:48:09

Otto Molitor
Krojovaná dívka

Id: 140412

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Otto Molitor

olej/dřevo, rozměr 39 x 22 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 3350x

Vyvolávací cena:
1 600

6 100