Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaOtto Molitor
Na poli
Id: 496901
olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 896x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,45,00
( 14.5.2024, 19:45:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |