Čas na serveru 08:37:05

Otto (Ota) Ottmar
Na cestě

Id: 2168

Na cestě

  •  / Na cestě / Otto (Ota) Ottmar

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 54 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, drobné otlačeniny na plátně, původní stav

zobrazeno: 1836x

Vyvolávací cena:
2 200

3 900