Čas na serveru 19:21:40

Otto Placht
Uctívači

Id: 359802

Uctívači

  •  / Uctívači / Otto Placht
  •  / Uctívači / Otto Placht
  •  / Uctívači / Otto Placht

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně s datací, plátno mírně prohnuté, nerámováno

zobrazeno: 20606x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 52