Čas na serveru 09:42:00

Otto Stritzko
Pištěc

Id: 1607

Pištěc

  •  / Pištěc / Otto Stritzko
  •  / Pištěc / Otto Stritzko
  •  / Pištěc / Otto Stritzko

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 66 cm, signováno vlevo dole, původní stav

zobrazeno: 2603x

Vyvolávací cena:

3.12.2014, 21:48:00

24.10.2014 0:24 3 500 Kč