Čas na serveru 06:14:00

Otto Stritzko
Pohled na Krnov

Id: 250919

Pohled na Krnov

  •  / Pohled na Krnov / Otto Stritzko

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

1 600