Čas na serveru 01:47:53

Otto Voigt
U mola

Id: 181019

U mola

  •  / U mola / Otto Voigt
  •  / U mola / Otto Voigt
  •  / U mola / Otto Voigt

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, podpis lokálně otřen, dřevěná deska lehce prohnutá, nerámováno

zobrazeno: 1760x

Vyvolávací cena:
1 200

1 700