Čas na serveru 12:14:18

P. Zdeněk
Hra o štěstí

Id: 378604

Hra o štěstí

  •  / Hra o štěstí / P. Zdeněk
  •  / Hra o štěstí / P. Zdeněk
  •  / Hra o štěstí / P. Zdeněk
  •  / Hra o štěstí / P. Zdeněk

malba/deska, rozměr 89 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1443x

Vyvolávací cena:

3 300