Čas na serveru 08:40:30

Pablo Picasso
60. výročí grafické práce

Id: 82807

60. výročí grafické práce

  •  / 60. výročí grafické práce / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr 73,5 x 51,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole datováno 28.6.66, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1165x

Vyvolávací cena:

3 800