Čas na serveru 21:34:57

Pablo Picasso
Dáma s náhrdelníkem

Id: 82805

Dáma s náhrdelníkem

  •  / Dáma s náhrdelníkem / Pablo Picasso

barevná litografie/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 57 x 47 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2564x

Vyvolávací cena: