Čas na serveru 15:26:14

Pablo Picasso
Deux sculpteurs devant une statue

Id: 247604

  •  / Deux sculpteurs devant une statue / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1083x

Vyvolávací cena:

16 000